Optima Forma bv

Optima Forma bestaat sinds 1984 en heeft een gevarieerde kring van opdrachtgevers opgebouwd. Als we al een motto hebben, dan is dat de uitspraak van Mahatma Gandhi: ‘de klant is de belangrijkste bezoeker van ons kantoor. Klanten zijn niet afhankelijk van ons; wij zijn afhankelijk van hen’. Beter dan Gandhi kunnen wij het niet omschrijven. Een bezoek aan deze site kan u wellicht overtuigen dat wij volgens zijn uitgangspunten werken.

Het team

Mede omdat we onze klanten goed willen kennen, heeft iedere klant van Optima Forma een vaste contactpersoon. Deze voert een team aan dat alle werkzaamheden verricht. Het team kent de wensen en eisen van de klant door en door. Dankzij de horizontale, ofwel platte, organisatiestructuur van Optima Forma en de indeling van het kantoor is iedereen altijd op de hoogte van de dagelijkse stand van zaken. Hierdoor kan zeer flexibel worden ingespeeld op zelfs de meest omvangrijke vragen.


Senior adviseur

marcel@optimaformabv.nl

Marcel van Heuvel

Senior adviseur dtp

mischa@optimaformabv.nl

Mischa Zuyderduin

Grafisch vormgever / Adviseur

johan@optimaformabv.nl

Johan Pieters

Grafisch vormgever / Adviseur

isabel@optimaformabv.nl

Isabel Verschelling

Grafisch vormgever

walter@optimaformabv.nl

Walter Verweij

Administrateur

marianne@optimaformabv.nl

Marianne Nugteren

Creatief dtp’er / Vormgever

jasper@optimaformabv.nl

Jasper van den Ende

Adviseur / Account manager

bart@optimaformabv.nl

Bart Veenman

Grafisch vormgever

tamar@optimaformabv.nl

Tamar Alsemgeest
Ons pand

Aan de Rodelaan in Voorburg staat ons bijzondere pand; geheel opgetrokken uit staal en glas.

De indeling van het kantoor geeft de instelling binnen het bedrijf weer. Een flexibele, platte organisatie, waarin iedereen gelijkwaardig is.

Home         Over ons         Wat we doen         ContactHome.htmlWat_we_doen.htmlContact.htmlshapeimage_22_link_0shapeimage_22_link_1shapeimage_22_link_2shapeimage_22_link_3
Rodelaan 1
2272 JA Voorburg
(070) 337 34 34
info@optimaformabv.nlmailto:info@optimaformabv.nlshapeimage_34_link_0

Senior adviseur

wil@optimaformabv.nl

Wil Kortenbach